Nielen v lete chceme pôsobiť žensky. Aj v chladnejších mesiacoch si rady vyjdeme v peknej sukničke, ktorá zvýrazní naše prednosti a zabezpečí nám pohľady okoloidúcich.

V akej sukni stavíte na istotu? Trendy hovoria jasne, áčkové sukne aj sukne v maxi dĺžke sú v kurze, avšak nehodia sa každej žene. Čo pri výbere sukne teda rozhoduje?

Štýlová sukňa do áčka

Svieža suknička do áčka, ktorá uberie roky a pridá na nálade. Vám i všetkým, čo vás v nej uvidia, ale iba v prípade, ak máte na túto sukňu požadované proporcie.

Síce budete za dámu, ale tento typ sukne opticky skracuje, a teda sa nízkym ženám rozhodne nehodí. Naopak, je to ideálna voľba pre vyššie štíhle dámy chlapčenskej postavy, ktorým táto sukňa dodá ženskosť a dotvorí krivky.

Sexi mini s rázporkom

Chystáte sa večer von a chcete zaujať? V tom prípade si oblečte nesmrteľnú mini sukňu, najlepšie aj s rázporkom. Prípadne siahnite po šortkách, ktoré spredu vyzerajú ako sukňa. Sú rovnako sexi, no o čosi praktickejšie. Opäť je to však model skôr pre štíhlejšie ženy, vyššie i menšie.

Nástup maxi sukne

Dlhé maxi sukne sa tešia obľube už nejaké to leto, a tak sa zdá, že nás tak skoro neomrzia. Nečudo, sú veľmi jemné, pohodlné, ženské. Obľúbené sú materiály ako ľan i bavlna, rovnako tak aj satén.

Dlhú sukňu môžu nosiť aj ženy nižšej postavy, len je treba odhadnúť správnu dĺžku, aby ste sukňu neťahali po zemi. Je skvelá s tielkom a rifľovou bundou, k teniskám i sandálikom, na pláž aj do mesta.

Oži v koženej sukni

Koža na sukni, prečo nie? Ak odhadnete správnu dĺžku a príležitosť, bude z vás veľká sexica. Kombinácia s jednoduchým topom, trendy doplnkami a vysokými topánkami je priam neodolateľná. Vyššie ženy si môžu vybrať aj áčkový strih koženej sukne, nižšie nech radšej siahnu po rovnom strihu nad kolená. Verte nám, že táto sukňa je nadčasový kúsok, ktorý kedykoľvek vyberiete, vždy bude trendy. A vy v nej tiež.