Šaty a tenisky dohromady? To už je čo za módu? Možno aj vy by ste sa pred pár rokmi takto začudovali… a dnes? Dnes ich veselo kombinujete jedna radosť, celé leto bez prestávky.

Kde sa vzal nápad dať si k šatám tenisky? Je za tým pohodlnosť, alebo niečo viac?

Šaty k teniskám – áno – nie?

Kedysi priam nepredstaviteľná kombinácia, v súčasnosti trend, ktorý si zamilovalo mnoho žien. Šaty a k nim pohodlné, super značkové, obľúbené tenisky.

Áno, hodí sa to k sebe a je to super trendy. Najmä, ak si zvolíme šaty, ktoré si tenisky vyslovene žiadajú. A to sú?

Rozhodne sem patria šaty z teplákoviny, mierne extravagantné kúsky, asymetrické strihy šiat, ako aj šaty s výraznými nápismi. Ale aby ste si nemysleli, nielen športovým šatám dominujú tenisky. Aj zdanlivo nemožné je reálne. Malé čierne, nadčasový kúsok v skrini každej ženy a tenisky tiež možno dať dokopy. A vyzerať pri tom maximálne štýlovo. Neveríte? Je to však téma pomerne dosť diskutovaná a čo žena, to iný názor na kombináciu elegantných šiat či sukničiek s teniskami.

Epidémia zvaná tenisky k šatám

Nosenie šiat s teniskami naplno prepuklo ešte v roku 2016, ale nezdá sa, že by to tak skoro omrzelo. Prečo by aj, keď je to maximálne komfortné a zároveň stále dosť ženské?

A odkiaľ sa táto zdanlivo nekombinovateľná kombinácia vzala? Zrejme od žien, ktoré jednoducho neznášali podpätky, ale zároveň sa nechceli vzdať nosenia šiat. A tak si povedali, že to skúsia a obuli si k nim obľúbené tenisky. Neskôr sa pridali ďalšie a ďalšie, až bol z toho celosvetový fenomén.

Každopádne chce to odvahu a presvedčenie. A tiež postavu, ktorej svedčia šaty aj bez opätkov. Rozhodne je to skôr pre mladšie ročníky a tiež pre všetky ženy, ktoré sa neboja noviniek, rady sa zabávajú a rúcajú pravidlá.

Patríte k nim aj vy?